Thursday, 16 July 2015 13:02

Тернополяни - серед найсильніших фрі-файтерів світу

Тернопільські фрі-файтери Микола Гринчук та Юрій Босий розповіли кореспонденту 20minut.ua про свою поїздку на чемпіонат світу IMMAF, який протягом тижня проходив у Лас Вегасі в США. Там наші борці завоювали нагороди. Так Юрій Босий на чемпіонаті став бронзовим призером у своїй ваговій категорії - 66.5 кг. А Микола Гринчук - у ваговій категорії 77,1 кг - посів 4-е місце, програвши бійцю, який врешті став чемпіоном світу. Відтак хлопці ввійшли до списку найсильніших фрі-файтерів аматорів світу.

Нам дуже сподобалась організація чемпіонату, все було на дуже-дуже високому рівні, - кажуть спортсмени. - Нам лише залишалось вийти на ринг і провести бій.

MMA - це вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою. Про борців цієї категорії і про такі чемпіонати у Лас Вегасі знають абсолютно усі - від малечі і до бабусь з дідусями, кажуть хлопці.

- Справді, там навіть бабця знає кожного бійця ММА, - каже Микола Гринченко. -  Ми запитали, чи знають Кличка, то якийсь чоловік відповів, що ні. І запитав, чи це боєць ММА.

Щодо суперників, то тернополянам відразу сказали, що на цей чемпіонат приїхали найсильніші аматори ММА з багатьох країн.

- Це світовий рівень, у нас була велика відповідальність за Україну, - каже Микола. - В мене завжди є серйозна мотивація, а тут ще й серйозна відповідальність, бо виступаєш за Україну. Виходиш з прапором, представляєш не лише місто, а цілу країну. Спочатку нам було складно, все-таки, довгий переліт,кліматизація, сильні суперники.

Замість привітання з суперником - удари

Як розповідає Микола, в першому бої з португальцем йому було трішки складно, оскільки акліматизація дала своє і боєць відчував, що був трішки "пожований". Але вистояв три раунди і переміг одноголосним рішенням суддів.

- Другий бій був з італійцем, - продовжує хлопець. - В першому раунді я зробив мінімальну розвідку. А от в другому вже використав всі свої фрі-файтерські навички і вміння. В результаті, третього раунду не було - суперник відмовився. Там був технічний нокаут, бо перед гонгом в другому раунді він трішки знепритомнів і виходити на третій раунд відмовився. 

А от у третьому бої Миколі Гринчуку не пощастило - він отримав перелом руки. В останньому бої тернополянин бився з американцем.

- В мене були всі шанси перемогти, однак допустив технічну помилку. Суперник ривком силою витягнув мене руку... - говорить Микола. - Він був сильнішим за мене, важив 80 кілограм. І він у себе вдома, для нього не було акліматизації.

Микола вважає, що поступився гідному супернику, оскільки американець на цьому чемпіонаті отримав титул чемпіона світу.

У категорії іншого тернополянина, Юрія Босого, на одного суперника було менше - відповідно, він автоматично вийшов у 1/8 чемпіонату.

- У мене перший бій був з поляком, якого я переміг технічним нокаутом у другому раунді, - розповідає Юрій. - Наступний бій провів з ірландцем. Це була, так звана "рубка". Він робив усе, щоб отримати перемогу. Але я виграв бій.
З наступним суперником - із Швеції - у Юрія був цікавий момент. Хлопець за спортивною етикою хотів привітатись з тим, однак швед одразу почав наносити удари. 

- Я розгубився і попався на задушливий прийом, в результаті - здався, - каже Юрій Босий. 

Американці тепло приймали тернополян

- Американці питали, звідки ми. І коли ми відповідали, що з України, в них відразу така реакція: "ооо, Юкрейн, Юкрейн", - розповідають хлопці. - Від них була відчутна повага до України. Запитували, чи не складно нам виїжджати за кордон через ситуацію в Україні. Вони в курсі того, що у нас робиться. Можливо, десь не до кінця, оскільки місцеві ЗМІ подають інформацію під своїм ракурсом, але все ж таки...

До самих спортсменів інші учасники теж ставились дуже привітно і з повагою.

- Після поєдинків до нас підходили учасники команди з Польщі з проханням потрапити на збори до нас, а ми кажемо, що в нас просто тренування в залі були і ми своїми сили готувались до цього чемпіонату, - розповідає Микола. - То вони були вражені. А ми справді лише своїми силами, на власному ентузіазмі це все витягнули...

Юрій та Микола планують повернутись на чемпіонат у США наступного року і привезти звідти золото. 
- Це є частина нашого життя, - каже Микола. - Я приїхав з цих змагань і вже би пішов в зал тренувався. Але через руку поки не можу цього зробити. А Юра от відразу повертається на тренування.

http://te.20minut.ua/Sport/fri-fajt-dlya-ternopil-s-kih-chempioniv-nevid-yemna-chastina-zhittya-10454146.html

Новые сверху Старые сверху

Leave a comment

Меню

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть