30.11.-0001 00:00

Зарплати медиків: профспілка нарахувала майже удвічи більші борги, ніж МОЗ

news-image: Зарплати медиків: профспілка нарахувала майже удвічи більші борги, ніж МОЗ
Заборгованість із виплати зарплат медичним працівникам станом на 6 жовтня становить 86,5 млн грн у шести регіонах країни.

Такі дані озвучила у середу голова Профспілки працівників охорони здоров’я України Вікторія Коваль на прес-конференції в Укрінформі. Об этом сообщает plom.in.ua со ссылкой на СМИ.

"На сьогоднішній день заборгованість (із заробітної плати. — Ред.) як була, так і залишається. Єдине, що вона залишається поточною, а це означає, що погашена заборгованість, наприклад, була за серпень, але не погашена за вересень. За нашими даними, на 6 жовтня ця заборгованість складає 86,5 млн₴ За даними МОЗ, 46 млн₴ За нашими даними, в 6 регіонах існує заборгованість заробітної плати, за даними МОЗ — в 3 регіонах", — зазначила Коваль.

Вона нагадала, що 19 вересня у Києві відбулася попереджувальна Всеукраїнська акція протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України.Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/zarplaty-medykiv-profspilka-narahuvala-mayzhe-udvichy-bilshi-borgy-nizh-moz.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Меню

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть