30.11.-0001 00:00

Пошкодження водогону загрожує мешканцям Торецька вибухами метану


КИЇВ. 11 серпня. УНН. Пошкодження водоводу "Горлівка-Торецьк", призвело до затоплення шахт, а через виділення газу метан виникає загроза вибуху та отруєння мешканців Торецька. Також місту загрожує епідемія інфекційних хвороб через надмірну спеку. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передає УНН. Об этом сообщает infpolk.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Через пошкодження ділянки водоводу "Горлівка-Торецьк", що виникли внаслідок обстрілів ще на початку січня 2017-го року, вода затоплює шахти імені Артема та "Південну". На поверхню підіймається газ метан, який потрапляє у підвали житлових та виробничих будівель, що може призвести до вибухів та отруєння людей", — зазначається у повідомленні прес-центу Штабу АТО.

читайте також: СММ ОБСЄ ідентифікувала місце прориву великого водогону — А.Хуг

За підрахунками комунальних служб Торецька, щоденно з водоводу витікає близько 12 тисяч кубометрів води, через що майже 35 тисяч мешканців міста отримають воду лише дві години на добу.

Як вказується у повідомленні, "з підвищенням температури повітря, Торецьк живе під постійною загрозою виникнення епідемії інфекційних захворювань".

читайте також: Українська сторона протягом шести днів не могла отримати доступ до водогону у Торецьку для ремонту – П.Клімкін

При тому до Спільного центру координації і контролю спрямовано 8 заявок на забезпечення безпеки для проведення ремонту, але "жодної відповіді на ці заявки, від керівництва ОРДО досі не отримано".

При тому українська сторона СЦКК в найкоротші строки отримувала гарантії безпеки від Збройних Сил України та надсилала відповідні звернення російській стороні СЦКК щодо сприяння в отриманні письмових гарантій безпеки від представників ОРДО.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1681515-poshkodzhennia-vodohonu-zahrozhuie-meshkantsiam-toretska-vybukhamy-metanu”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Меню

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть