30.11.-0001 00:00

"Вона дивовижна дівчинка і дуже схожа на свою матір": Борис Фуксман зробив зізнання щодо доньки загиблої Бережної (відео)

Бізнесмен запевнив, що 8-річна Даніела є його дочкою і носить його прізвище.

Борис Фуксман. Фото:скрін відео Об этом сообщает cripo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Український бізнесмен Борис Фуксман підтвердив, що є батьком доньки Ірини Бережної, яка загинула в ДТП на Адріатичному узбережжі Хорватії. Про це пише ТСН, передають Патріоти України.

Фуксман прийшов в Лавру попрощатися із загиблою, від коментарів відмовлявся, оскільки зізнався, що говорити йому зараз дуже важко. Однак на питання про батьківство, яке давно обговорювалося в пресі, але приховувалося самою Бережною, відповів.

"Вона була удочерена, коли народилася. Вона моя дочка з першого дня свого життя, і носить моє прізвище з першого дня. Вона дивовижна дівчинка і дуже схожа на свою матір", — сказав Фуксман.

Здоров’я дівчинки після аварії, в яку вона потрапила з матір’ю, не викликає занепокоєнь. "Дитина жива, здорова, ніяких серйозних пошкоджень не сталося", — запевнив бізнесмен.Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/other/vona-dyvovyzhna-divchynka-i-duzhe-skhozha-na-svoiu-matir-borys-fuksman-zrobyv-ziznannia-shchodo-donky-zahybloi-berezhnoi-video-186654.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Меню

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть