30.11.-0001 00:00

Тримайтесь там: в Росії почнуть вимикати електрику через анексований Крим

Проблеми з електрикою в окупованому Криму (Ілюстрація)

Через проблеми з електропостачанням в анексований Крим, російські енергетики ввели графік тимчасового відключення світла в трьох курортних містах і п’яти районах Краснодарського краю. Об этом сообщает prostotime.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відключення світла в Краснодарському краї спрямоване на те, що не допустити пошкоджень обладнання і порушення стійкості паралельної роботи енергосистеми анексованого Криму і Єдиною енергетичною системою Росії.

Згідно з повідомленням на сайті адміністрації Краснодарського краю, вимикатимуть світло на територіях міст Новоросійськ, Анапа, Геленджик, а також в Кримському, Абінський, Слов’янському, Красноармійському, Темрюкському районах.

Відключення споживачів по графіку тимчасового обмеження споживання потужності в обсязі до 110 МВт будуть проводити у вечірні період з 20:00 до 22:00.

Нагадаємо, 6 серпня російські енергетики запровадили графіки тимчасового відключення електропостачання на південному березі анексованого Криму через перевищення допустимого навантаження на повітряній лінії "Сімферопольська – Ялта".


Джерело статті: “http://24tv.ua/trimaytes_tam_v_rosiyi_pochnut_vimikati_elektriku_cherez_aneksovaniy_krim_n850936”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Меню

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть