30.11.-0001 00:00

З’явився рейтинг українських пенсій (інфографіка)


В Пенсійному фонді оприлюднили дані щодо виплат пенсіонерам по УкраїніРозмір середніх пенсійних виплат суттєво різниться в різних областях України. Беззаперечне лідерство за цим показником утримує Київ.Статистичні дані по розмірам виплат оприлюднив Пенсійний фонд України. У Києві пенсіонери в середньому отримують 2408 гривень.На другому місці опинилась Донецька область. Тут середня пенсія становить 2102 гривні.

Трійку лідерів замикає Луганська область, де пенсіонери отримують 1989 гривень.Аутсайдерами в рейтингу виявились Чернівецька та Закарпатська області. Тут пенсіонери можуть розраховувати на виплати в 1600 та 1597 гривень відповідно. Найнижчі пенсії, згідно зі статистичними даними, отримують у Тернопільській області – 1560 гривень.На розмір виплат впливає багато факторів. Вони залежать від рівня зарплати і робочого стажу.

Головна перешкода, яка відділяє українців від високих пенсій, – низькі заробітні плати.Майже аналогічна ситуація спостерігається із рівнем заробітку по Україні. Лідирує за рівнем зарплат, вже традиційно, Київ. Найменше заробляють мешканці Тернопільської та Чернівецької областей. .


Джерело статті: “http://uinp.info/world_news/z8217yavivsya_rejting_ukranskih_pensij_infografika”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Меню

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть